O službe

MAĽOVANÉ STENY

Zariadili ste si práve svoj nový domov a stále tomu chýba šťava? Alebo ste už roky nič nezmenili vo Vašom byte a túžite niečim konkrétnym oživiť zákutia, ktoré sa už zunovali Vášmu oku? 
     Narodilo sa Vám bábätko a túžite aby  sa mu príjemnejšie  zaspávalo pri pohľade na rozprávkový svet plný farieb a fantázie?  Aby jeho prvé roky sprevádzali v izbe  rozprávkové bytosti, ktoré sa naň usmievajú alebo stvárajú huncútstva .. šibalský a čarovný svet rozprávok predsa nemusí stvárňovať len TV, môže prísť priamo k nim!

Sme tu, aby Váš domov dostal punc originality! Našim cieľom je spoločne narušiť stereotyp a jednotvárnosť v bývaní, vyzdvihnúť Vašu individualitu a osobnosť, aby každý, kto navštívi Váš domov zostal príjemne prekvapený a cítil sa u Vás výborne!

MAĽOVANÉ OBRAZY

   Okrem maľovaných stien ponúkame aj kreslené a maľované obrazy akoukoľvek technikou s akýmkoľvek motívom. Tematika je naozaj neobmedzená, robíme abstraktné, či realistické kresby a maľby podľa Vášho želania. 
      Ak snívate o konkrétnom výjave, ale ešte ste taký nenašli v žiadnej galérii, my Vám radi splníme Vaše túžby. Smelo nám napíšte, nezáväzne pošlite fotografiu s požiadavkou, radi Vám vyhovieme. 
      Ponúkame všetky kresliarske a maliarske techniky, či už je to kresba ceruzou, uhlíkom, suchým pastelom, perokresba,  alebo maľba akvarelom, temperou, akrylom, olejomaľba na plátne.

ÚŽITKOVÉ VECIČKY

V kategóriii ručne vyrábané vecičky nájdete ukážky všeličoho od maľovaných fliaš, ručne robených a maľovaných hodín cez gombíky, maľovaný textil, či drevené výrobky až po doplnky či dekorácie do bytu. Ponúkame na mieru vyrábané originály zladené s Vašim bývaním. 
     Ak neviete v obchodoch nájsť hodiny, ktoré by sa hodili do Vašej kuchyne, nočné lampy, ktoré by ladili s Vašou spálňou, či túžite niečim nežným oživiť ktorýkoľvek kútik Vášho bytu, obráťte sa smelo na nás.. radi poradíme, navrhneme a zrealizujeme čosi originálne len pre Vás!

 

Obrazy Veci Steny Grafika